Новини | СПОРТ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ! УКРАЇНСЬКІ АКТОРИ ВЛАШТУВАЛИ БЛАГОДІЙНИЙ МАРАФОН ТРЕНУВАНЬ

СПОРТ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ! УКРАЇНСЬКІ АКТОРИ ВЛАШТУВАЛИ БЛАГОДІЙНИЙ МАРАФОН ТРЕНУВАНЬ

У суботу, 6 серпня, у Києві просто неба відбулось відкрите благодійне тренування за участю відомих українських акторів. Серед них Наталка Денисенко, Настя Цимбалару, Наталія Бережна-Музичко, Арам Арзуманян, Тарас Цимбалюк, Григорій Бакланов, Влад Нікітюк. До події мали змогу долучитись усі бажаючі кияни та гості столиці.

Акторське благодійне тренування відбулось вже втретє. Щосуботи представники мистецького фронту проводять такі спортивні заняття на різних столичних локаціях. Цього разу тренування відбулось на арт-заводі Платформа, куди завітали понад 150 людей.

Головна мета такого спортивного акторського марафону - зібрати кошти на 5 карет швидкої допомоги, які направлять на передову для ЗСУ. Ціна питання - 50 тисяч євро. В межах третього благодійного тренування акторам вдалось зібрати 12 250 гривень.

«Завдяки усім нашим трьом тренуванням ми зібрали вже понад 50 тисяч гривень на карети швидкої допомоги. Одну карету ми вже закупили і представили її. Нам залишилося ще чотири і ми не зупиняємось та активно збираємо кошти, щоб передати ці карети нашим бійцям», - кажуть актори і організатори благодійного тренування Настя Цимбалару та Григорій Бакланов.

Для учасників суботнього тренування підготували потужне заняття. Спершу розминка, далі активне фізичне навантаження, таке як біг на місці, стрибки, присідання, а на завершення - розтяжка. В перервах між вправами всі охочі могли сфотографуватися з акторами, а також випити води від друзів заходу - компанії «Моршинська», - аби втамувати спрагу після навантаження і поповнити запаси сил.

Крім того, на завершення тренування на гостей чекав неочікуваний сюрприз. Зірковий тренер Артем Мартіросян, який проводив заняття, зробив пропозицію своїй дівчині і вона сказала «так».

Марафон благодійних тренувань продовжується. Наразі організатори планують ввести нові спортивні розваги.

Також для збору коштів на карети швидкої допомоги актори проводять онлайн-аукціони, на яких продають особисті речі. Усі деталі можна дізнатись на офіційній сторінці Благодійного акторського аукціону в Instagram - @act_lots.