Новини | SHUMEI заспівав українською легендарний хіт Тіни Кароль «Выше облаков».

SHUMEI заспівав українською легендарний хіт Тіни Кароль «Выше облаков».

Тепер пісня має назву «Вище хмар».

Неймовірно потужна пісня, яка стала початком великої кар’єри Тіни Кароль та стала однією з найвідоміших пісень незалежної України. 

«На одному з інтерв‘ю Тіна Кароль поділилась, що їй подобається моя творчість та голос, й мені було дуже приємно. Я з командою вирішив зробити подарунок улюбленій співачці та переклав її культову композицію «Вище хмар». Вважаю, що такі пісні поза часом й вони мають звучати і сьогодні», - поділився SHUMEI. 

Тіна Кароль була розчулена такою інтерпретацією пісні і подарувала  її у репертуар SHUMEІ: «Вище хмар злечу, щоб почати все спочатку. Я тебе люблю все життя і до останку".

«Коли твої пісні знаходять друге життя , для мене, як для співачки і автора - це щастя»,. - Тіна Кароль. 

Відомо , що співачка давно  допомагає молодим українським артистам запровадивши проєкт «Молода кров», місією якого вбачає підтримку молодих виконавців та поповнення музичного каталогу українською музикою.  

Свої російськомовні пісні співачка не перекладає, сказавши, що «напише ще багато нових хітів», водночас давши можливість молоді обирати та перекладати свої знамениті композиції українською.