Новини | ПЕРШИЙ КОНЦЕРТ МАКСА БАРСЬКИХ У КИЄВІ ВІД ПОЧАТКУ ВІЙНИ. ЯК ЦЕ БУЛО!

ПЕРШИЙ КОНЦЕРТ МАКСА БАРСЬКИХ У КИЄВІ ВІД ПОЧАТКУ ВІЙНИ. ЯК ЦЕ БУЛО!

Виступ співака відбувся учора, 5 липня, на станції метро «Майдан Незалежності». Зі сцени пролунали не лише золоті хіти Барських, які давно стали візитною карткою музиканта («Туманы», «Неверная», «Танцевать», «Моя любовь», «Неземная, «Небо»), але й останні треки, написані під час війни - гімни народного спротиву - «Буде весна», «Чекай мене», “Don't Fuck with Ukraine”.

Захід відбувся на підтримку військових ЗСУ, їхніх сімей, рятувальників, волонтерів та всіх тих, хто наближає перемогу України у війні.

«Учора в Києві в дуже особливому місці відбувся мій перший концерт від початку війни. Зовсім нещодавно це була просто станція «Майдан Незалежності», сьогодні - це укриття для десятків тисяч українців і місце, де музика об’єднує серця. Неймовірні відчуття. Кияни та гості столиці, для мене було дуже важливо побачити на власні очі хоча б ненадовго ваші усміхнені обличчя: обличчя щасливих дітей, жінок, військових. Співати для вас - велика гордість та честь 🇺🇦 Дивіться телевізійну версію концерту незабаром!» - підписав емоційні світлини з виступу Барських.