Новини | «Одна калина»: суперхіт Софії Ротару у новому звучанні TamerlanAlena!

«Одна калина»: суперхіт Софії Ротару у новому звучанні TamerlanAlena!

Пісня, відома кожному українцю набула нового звучання: TamerlanAlena представили легендарний хіт Софії Ротару «Одна калина» в авторському баченні.

Артисти стали першими, кому Софія Ротару дала дозвіл на офіційний ремейк одного зі своїх найгучніших хітів. У сучасному денс-аранжуванні та з реп-куплетом Тамерлана пісня “Одна калина” сміливо конкурує з треками нового часу у плейлистах слухачів.

“Це легендарна пісня, яка викликає дуже сильні емоції. Вона душевна та по-справжньому народна, її знає декілька поколінь, – розповіли TamerlanAlena. - Нам було важливо заспівати її у своєму стилі, але при цьому зберегти куплети та приспів у тій формі, в якій вони були знайомі всім з самого початку. Ми додали до пісні більш трендового звучання, але залишили її самобутність”.

Оригінальну версію хіта у виконанні Софії Ротару написав відомий композитор Руслан Квінта у співавторстві з поетом Віталієм Куровським, а над новим саундом разом із TamerlanAlena працював Михайло Гайдай.

Артисти додали, що “Одна калина” в їхньому сучасному прочитанні була створена для різних поколінь як саундтрек майбутніх новорічних і різдвяних свят: “Круто, коли вся сім'я від зовсім маленьких до дорослих та досвідчених говорить однією мовою, коли є порозуміння. Мова музики може стати чудовою для цього підтримкою, особливо пісня, яку знає кожен. Нехай наша “Одна калина” звучить за вашим святковим столом у цей чарівний період та дарує всім гарний настрій”.
Послухати та завантажити пісню “Одна калина” від TamerlanAlena можна вже зараз на всіх музичних платформах: https://band.link/OdnaKalina