Новини | На благодійному концерті в Токіо, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ зібрали понад 450 000грн на допомогу Збройним Силам України та ВПО.

На благодійному концерті в Токіо, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ зібрали понад 450 000грн на допомогу Збройним Силам України та ВПО.

18 березня, в рамках благодійного туру «Вільні Люди», БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ зіграли акустичний концерт зі струнним квартетом в столиці Японії.

Виручені кошти будуть спрямовані на допомогу ЗСУ – придбання автівок та дронів для військових. Під час попереднього благодійного туру Європою та Америкою, БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ вдалось закумулювати 8 мільйонів гривень на благодійність.

Родина лідера українського рок-гурту "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" Сергія Танчинця, майже від початку повномасштабного вторгнення рф до України, проживає у Японії.

Чи не вперше за 13 років стосунків Сергій та Ганна проживали життя нарізно: він в Україні волонтерив, співав на благодійних концертах, привозив хлопцям із ЗСУ автівки, вона – в Японії облаштовувала побут для дітей, працювала.
Сім‘я бачиться рідко, за рік війни пара бачилась всього двічі, втретє – під час березневого візиту Сергія з концертом до Токіо.

Гурт дякує уряду Японії за підтримку України, а місцевим жителям – за допомогу українським сім’ям, йдеться на instagram-сторінці БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ.

«Щира подяка усім, хто розділив цей вечір з нами! Дякуємо, що слухаєте українське і донатите на ЗСУ.», – Сергій Танчинець