Новини | LESAN — Українці Борять

LESAN — Українці Борять

Молодий український артист випустив сильний трек “Українці Борять”. Все почалося з того, що співак та сонграйтер виклав у соціальні мережі куплет та приспів. Та після того, як цей трек набрав в тік-ток більше мільйона переглядів, вирішив зробити і студійну версію. Трек “Українці Борять” був написаний у перший місяць війни, коли LESAN волонтерив на Західній Україні. За день до початку війни він поїхав в Ірпінь до своєї дівчини, а коли почали бомбити Гостомель, ледь не чудом вони змогли вибратись з того пекла.


— Вперше за своє життя я потрапив на Західну Україну і був у захваті від того, які там душевні та добрі люди! Ми багато допомагали, волонтерили, нам усі дякували. Я не вмію стріляти, але намагаюсь воювати тією зброєю, якою можу це робити — словом, піснею. До війни я писав багато пісень на продаж, в більшості своїй — про кохання, про те, як круто любити, як круто, коли тебе люблять. Мені завжди хотілось писати про щось хороше, навіть, якщо пісня була сумна, все рівно закладав туди якийсь теплий сенс.


“Українці Борять” — пісня про те, яка у нас міцна та незламна нація. Поки писав, у самого йшли мурашки шкірою. Показав людям, з якими жив, плакали всі — і жінки, і чоловіки… 


За словами артиста, він отримав шалений фідбек у соціальних мережах. Його репостили блогери, люди писали у особисті, в тік-ток зібралось більше мільйона переглядів. Другий куплет пісні народився, коли LESAN зустрівся з подругою, що мешкала у Бучі, та послухав її шокуючі історії.


Справжнє ім’я LESAN — Олександр Круглий. Хлопець народився і виріс у місті Кобеляки. Музикою займався з дитинства, оскільки його батько — музикант. По закінченню школи вступив до естрадно-циркової академії. Минулого літа брав участь у популярному шоу “Співають всі”.


LESAN — один з перших артистів музичного лейблу FoxLab, який займається просуванням молодих артистів. Лейбл створила студія звукозапису FOXXSTUDIOS, співвласником якої є відомий український продюсер Вадим Лисиця.