Новини | Королева шоу й ікона стилю на сцені Osocor Residence — VERKA SERDUCHKA зіграє концерт просто неба

Королева шоу й ікона стилю на сцені Osocor Residence — VERKA SERDUCHKA зіграє концерт просто неба

17 травня в Osocor Residence пройде благодійний концерт королеви шоу й пісень VERKA SERDUCHKA просто неба.

Усі без винятку виступи VERKA SERDUCHKA & BAND — це безліч гострих жартів, захоплююче шоу і пісні, під які важко всидіти на одному місці. VERKA вже протягом 30 років збирає аншлаги по всій Україні. А в її беззаперечні хіти й енергетику закохуються навіть найвибагливіші шанувальники музики.

Легендарна виконавиця, королева шоу й ікона стилю — після тріумфальної участі у Євробаченні її полюбили тисячі єврофанів та увесь світ. Тож не дивно, що всі закордонні концерти VERKA SERDUCHKA збирають повні зали. 

Із першого дня повномасштабної війни росії VERKA лишається в Україні й розповідає всьому світу про звірства окупантів. Окрім того — виступає на благодійних концертах і, не акцентуючи на цьому публічно, фінансово допомагає ЗСУ.

На травневому виступі пролунає нова версія знаменитого хіта Dancing Lasha Tumbai. Саме з ним VERKA SERDUCHKA здобула друге місце й любов мільйонів слухачів на Євробаченні-2007.

Після повномасштабної російської навали слова приспіву пісні замінили. Тепер вона має офіційну назву Dancing Russia Goodbye. Першими цю «правдиву» інтерпретацію почули гості концерту в Амстердамі. Тоді VERKA SERDUCHKA розповіла журналістам: «Я ніколи не співала «Раша гудбай». Тільки «Лаша». Але тепер лише так і це ще м’яко кажучи».


Безперечно, окрім Dancing Russia Goodbye, на концерті в Osocor Residence прозвучать десятки інших народних мегахітів.

До того ж під час виступу пройде благодійний аукціон, кошти з якого спрямують на підтримку 110-ої окремої механізованої бригади.

На території резиденції є потужний генератор та укриття, тож нічого не заважатиме гостям Osocor Residence насолодитися концертом.

Не пропустіть нагоду почути нову інтерпретацію Dancing Lasha Tumbai та інші хіти VERKA, а найголовніше — доєднатися до допомоги нашим Захисникам!

Квитки: https://bit.ly/3xoLs6g 

Доєднатися до події в Facebook