Новини | «Кажуть перші 48 років дитинства для дівчинки найскладніші» Могилевська у прекрасній формі зʼявилася на ковзанці

«Кажуть перші 48 років дитинства для дівчинки найскладніші»   Могилевська у прекрасній формі зʼявилася на ковзанці

Співачка  Наталія Могилевська поділилася зі своїми підписками, як вона провела вихідні. 48-ми річна артистка у прекрасній формі та настроєм відвідала столичну ковзанку разом із дітьми. 

«Кажуть перші 48 років дитинства для дівчинки найскладніші», - написала Могилевська у Instagram. 

Шанувальники не втримали своїх відгуків та звернулися до Наталі.

«Вам не 48, а 25. Ви просто шик!»

«Оце клас! Донькам з такою мамою весело

А мене донька витягла на ковзанку, я коло бортика з нею стояла»

«Я б так не говорила, переглянувши ось це відео!!! Тут катається бешкетна дівчинка років 20-25 з таким запалом, що не кожна дитина так прокатиться на ковзанах!!! Люблю і поважаю Наталю давно, ще з ШАНСУ!»


Нагадаємо, що на початку війни в Україні Наталія Могилевська стала мамою двох дівчаток — Мішель та Софії, які постраждали від російської агресії. Про це зірка розповіла у новорічну ніч на святковому концерті «Вечірній Квартал». Доньки, які отримали новий дім та безпеку під опікою Могилевської та її чоловіка, тільки нещодавно почали відновлювати віру в щасливе майбутнє та починають адаптуватися до нового життя під їхнім крилом. Нещодавно артистка презентувала премʼєру відео «Під ковдрою», де показала сімейні почуття з дітьми та чоловіком.