Новини | «Це особиста помста»: Андрій Данилко прокоментував довічну заборону на в’їзд до ОАЕ

«Це особиста помста»: Андрій Данилко прокоментував довічну заборону на в’їзд до ОАЕ

Донедавна артист навіть не знав, що він у «чорному списку».

Нещодавно численні ЗМІ писали про те, що Андрію Данилку довічно заборонили в'їжджати на територію ОАЕ. Начебто таке рішення влада Еміратів ухвалила після виступу артиста на корпоративі в Дубаї в 2022 році, під час якого він висловлював свою проукраїнську позицію, а причиною заборони назвали «розпалювання міжнаціональної ворожнечі».  


Донедавна Данилко навіть не знав про свій «бан», але отримав підтвердження з власних джерел і вирішив розставити крапки над «і». По-перше, виступав він не на корпоративі, а на концерті, куди могли прийти всі охочі. По-друге, офіційна причина довічної заборони на його перетин кордону ОАЕ не вказана в жодному документі. 

«Треба розуміти, що це не робиться за бажанням влади Еміратів — це робиться за вказівкою російської верхівки. Це абсолютно точно особиста помста. Чому їх так бісить Сердючка? Тому що вона їх висміює. Їх дратує, що ми збираємо повні зали та публічно з них сміємося. А тим часом пісні Сердючки й досі лунають на новорічних вечірках по всій росії. І вони нічого не можуть з цим вдіяти, тому й лютують, вдаються до такої дрібної помсти», — коментує Андрій Данилко. 

Як кажуть, не ОАЕ єдиними, тож VERKA SERDUCHKA не засмучується та готується й надалі збирати повні зали по всьому світу, підтримувати Україну та висміювати російських пропагандистів.