Новини | Британська супер зірка Том Оделл зустрівся з Enleo: “Ти посилаєш мою любов українцям, і я це відчуваю”

Британська супер зірка Том Оделл зустрівся з Enleo:  “Ти посилаєш мою любов українцям, і я це відчуваю”

Артист лейблу Papa Music Нікіта Леонтьєв, більш відомий як Enleo, здійснив свою мрію. Він зустрівся Томом Оделом (Tom Odell), всесвітньо відомим британським музикантом, який рік тому змінив життя Нікіти на 180 градусів, подарувавши права на пісню “Another love”. Українська версія отримала назву  “інша любов” і стала знаковою піснею для всіх українців під час війни та однією з найпрослухованіших пісень. Відео з зустрічі Enleo розмістив у себе в Instagram.

Зустріч відбулася у польському місті Лодзь, де з 28 по 30 липня проходив фестиваль “Łódź Summer Festival na 600”. Культурна подія була присвячена 600-річчю з дня народження одного із найкрасивіших міст Польщі. Enleo під патронатом Міністерства культури та інформаційної політики України та на запрошення організаторів фестивалю відвідав подію. Том Оделл був хедлайнером свята. Команда артиста Enleo, зустрівшись із віце-мером міста Адамом Пустельником, зробила культурний подарунок Лодзю -  картину українських художників Івана Волошина та Святослава Петрика “Крила довіри”.  


Крім того, найбільша культурна інституція України “Мистецький Арсенал”  також підтримала культурну місію  Enleo і передала для Центру культурних подій  в Лодзі (Łódzkie Centrum Wydarzeń) унікальні мистецькі каталоги “Андрій Сагайдаковський. Декорації”, “Дивовижні історії Криму” та “Artwork. Мистецька праця”.

Перед виступом Том Оделл зустрівся з Enleo у зоні бекстейджа. Між артистами склався дружній діалог. Нікіта подякував Тому за його підтримку особисто і розповів, що він в Україні став відомим після виконання каверу “інша любов”. 

Том Оделл, у свою чергу, сказав теплі слова на адресу Enleo та українців: “Я пам‘ятаю, як побачив твою версію пісні, і це дійсно відгукнулося у мене в серці. Вона відчувається такою сильною. Дякую тобі, що знайшов час, щоб зробити це. Вийшло дуже гарно, і велика честь бути з тобою знайомим. Ти посилаєш мою любов українцям, і я це відчуваю. Дякую тобі за це! Вона чудова! Я цього не забуду ніколи”.

Enleo зробив Тому Оделлу знаковий подарунок. Він передав дерев’яну коробку з гравіруванням назв пісні двома мовами, що об’єднала артистів та українців у складний період для країни: Another love / інша любов. А у коробці лежав кришталь з люстри  Маріупольського драмтеатру. Цей подарунок є дуже символічним. Адже Нікіта сам з Маріуполя і тривалий час грав як вуличний музикант біля драмтеатру. 

Нікіта звернувся до Тома зі словами: “Цей кришталик з люстри драматичного театру Маріуполя, що був зруйнований російськими військовими. Я маю це як маленьку згадку про свій дім. І я хочу віддати це вам, щоб подякувати вам від імені всіх українців за вашу пісню, за вашу допомогу людям. Це маленький шматочок мого дому і це велика честь, що ви збережете його у себе вдома. І пам‘ятайте, що українці ніколи не забудуть вашої підтримки та допомоги. І це так круто, що ми змогли зустрітись і поспілкуватись як просто люди”.

Нагадаємо, торік Enleo стрімко став популярним, зробивши переклад українською суперхіта “Another love”, чим привернув увагу самого Тома Оделла (Tom Odell). Відомий британський співак залишив свій коментар у соцмережах Нікіти та подарував права на пісню.

 

Довідка про картину:

Назва: “Крила довіри”

 

Рік створення: 2023, полотно, олія

Розмір 60х80 см

Автори: Іван Волошин, Святослав Петрик 

Зображення метеликів у національних прапорах України та Польщі  символізують дві незалежні країни, які мають власні ідентичності та національні риси, але при цьому вони стоять поруч один з одним, таким чином підкреслюючи рівноправність та взаємоповагу.

Метелики, як символи ніжності і крихітності, вказують на легкість спілкування та співробітництва між двома країнами через їх територіальну близькість. Погляд, що знаходиться посередині поміж двох прапорів символізує історичний контекст минулого та віру у світле майбутнє двох держав.

Проходячи процес метаморфозу, метелики перетворюються з гусені у прекрасних крилатих створінь. Такий символ вказує на трансформацію відносин між країнами від важких періодів до сприятливої дружби та партнерства, символізуючи готовність підтримувати один одного у складні часи та допомагати у розвитку і процвітанні.

Загалом, картина спрямована на передачу дружби, співпраці та миру між двома країнами, підкреслюючи важливість збереження спільних цінностей і розвитку доброзичливих стосунків.