Новини | Бред Пітт натякнув на завершення кар'єри?

Бред Пітт натякнув на завершення кар'єри?

Знаменитий голлівудський актор Бред Пітт дав велике інтерв'ю GQ, в якому розповів, що бачить закінчення своєї кар'єри.

Бред Пітт знявся для обкладинки популярного американського чоловічого журналу GQ і дав велике інтерв'ю, яке отримало назву Найшаленіші мрії Бреда Піта.

«Я вважаю, що вже видихаюсь», - говорить Бред Пітт, стверджуючи, що попереду у нього наступний і останній етап кар'єри і він замислюється, яким він буде. «Це останній семестр чи триместр. Яким він буде? Як я хочу його побудувати?»

Автор інтерв'ю Отесса Мошфег у своїй статті називає Пітта відданим і плідним продюсером, наче натякаючи, що знаменитий актор і улюбленець публіки остаточно обере для себе саме цей напрямок.

На рахунку Бреда Пітта та його продюсерської компанії План Б є вже успішні проекти. Як, наприклад, фільм 12 років рабства (2013), який отримав Оскар. Зараз готується до релізу фільм Жіночі плітки Сари Поллі та Блондинка, біографічна драма про Мерилін Монро з Аною де Армас у головній ролі та ін.

Як зазначає видання, кінокар'єра Бреда Пітта обірветься не зараз. Так, 5 серпня у світовий прокат вийде блокбастер Швидкісний поїзд режисера Девіда Летча.

life.nv.ua