Новини | AGM PVS-14 NW1: Піднімайте рівень безпеки і ефективності з найкращим нічним баченням

AGM PVS-14 NW1: Піднімайте рівень безпеки і ефективності з найкращим нічним баченням

AGM PVS-14 NW1 — це передовий прилад нічного бачення, який відкриває нові можливості для користувачів, що потребують надійного та ефективного засобу спостереження в умовах недостатнього освітлення. Розроблений компанією AGM Global Vision, цей прилад відзначається високими технічними показниками та зручністю в експлуатації.
Основні технічні характеристики прилада нічного бачення AGM PVS-14 NW1

AGM PVS-14 NW1 оснащений передовою фотоелектричною трубкою, яка забезпечує високочутливість і чіткість зображення в умовах повного темряви. Максимальний зум складає 1х, а вбудований ІЧ-ілюмінатор дозволяє розглядати об'єкти на відстані до 100 метрів без додаткового освітлення.

Один з ключових плюсів agm pvs 14 nw1 — його компактність і мала вага, що робить його ідеальним для довготривалого використання без дискомфорту. Прилад може працювати в широкому температурному діапазоні, що робить його надійним в будь-яких умовах.

Хто обирає прилад нічного бачення AGM PVS-14 NW1

AGM PVS-14 NW1 вибирають ті, хто цінує якість і надійність. Це прилад для професіоналів, які працюють у секторі безпеки та оборони. Військові, поліцейські, співробітники служби порятунку активно використовують AGM PVS-14 NW1 для здійснення нічних операцій, ведення патрулювання та забезпечення безпеки.

Також прилад користуються мисливці і рибалки, які часто вирушають у полювання чи рибальство в нічний час. Пнб AGM (https://sotnyk.net/monokulyary-nochnogo-videniya/monokulyary-nochnogo-videniya-agm/) PVS-14 NW1 дозволяє їм ефективно вести спостереження без ризику відштовхування дичини чи риби.

Приватні особи використовують прилад для власної безпеки та захисту власної власності. Він є надійним помічником у випадках, коли потрібно відслідковувати події навколо вас в умовах низької освітленості.

Переваги прилада нічного бачення AGM PVS-14 NW1

 • Висока чутливість і якість зображення.
 • Можливість роботи без додаткового освітлення.
 • Компактність і легкість використання.
 • Надійність в будь-яких умовах експлуатації.
 • Широкий температурний діапазон роботи.

6674574a4fcd4.webp

Сфери застосування прилада нічного бачення AGM PVS-14 NW1

AGM PVS-14 NW1 знайшов застосування в різних сферах:

 • Військові операції та спеціальні операції.
 • Патрулювання та охорона об'єктів.
 • Мисливство та рибальство в нічний час.
 • Охорона приватної власності.
 • Екстремальні види спорту та розваги.

Застосування прилада нічного бачення AGM PVS-14 NW1 в ЗСУ

Застосування прилада нічного бачення AGM PVS-14 NW1 в Збройних Силах України (ЗСУ) є критично важливим для забезпечення нічного бачення та підвищення ефективності бойових операцій. AGM PVS-14 NW1 є сучасним засобом оптичного зору, призначеним для роботи в умовах обмеженого освітлення, що дозволяє військовим операторам оперативно діяти в нічний час без втрати продуктивності.

 • Покращення військової ефективності: однією з ключових переваг AGM PVS-14 NW1 є можливість підвищення військової ефективності в умовах обмеженого освітлення. Збройні сили використовують цей прилад для проведення нічних патрулювань, спостереження за ворожими позиціями, а також для координації бойових дій у темряві. Це забезпечує операторам значну перевагу у відсутність освітлення, збільшуючи їхню здатність виявляти потенційні загрози та реагувати на них швидко.
 • Технічні характеристики: AGM PVS-14 NW1 відзначається компактним дизайном, що дозволяє легко і зручно інтегрувати його в бойове спорядження. Прилад оснащений високоякісним оптичним обладнанням, яке забезпечує чітке зображення навіть в умовах низької освітленості. Використання цифрових технологій у процесі формування зображення дозволяє отримувати деталізовані результати, необхідні для прийняття оперативних рішень.
 • Застосування у спеціальних операціях: прилад AGM PVS-14 NW1 активно використовується в спеціальних операціях та розвідувальних місіях, де потрібно максимально точно контролювати ситуацію в нічний період. Він дозволяє військовим підрозділам працювати з великою маневреністю і безпекою, зменшуючи ризики для життя та здоров'я особового складу.
 • Взаємодія з іншими системами: AGM PVS-14 NW1 може інтегруватися з іншими бойовими системами, що дозволяє збільшити його функціональні можливості та ефективність в бойових умовах. Інформація, отримана з приладу, може передаватися в реальному часі до командного центру для координації дій та взаємодії з іншими військовими підрозділами.

AGM PVS-14 NW1 є незамінним інструментом для Збройних Сил України, який забезпечує високий рівень нічного бачення та підвищує бойові можливості в умовах низької освітленості. Його технічні характеристики, компактність і надійність роблять його важливою складовою бойової системи, що підтримує безпеку та ефективність військових операцій.


Купити прилад нічного бачення AGM PVS-14 NW1 в магазині Сотник

Магазин Сотник пропонує вам придбати AGM PVS-14 NW1 за конкурентною ціною з гарантією якості. Звертайтесь до наших фахівців для отримання консультації щодо вибору і налаштування приладу. Замовляйте на сайті або за телефонами, вказаними на нашому сайті!