Новини | 19-й фестиваль «Амбасадор Дитинства» відбувся у Кам'янець-Подільській Старій Фортеці

19-й фестиваль «Амбасадор Дитинства» відбувся у Кам'янець-Подільській Старій Фортеці

1 червня 2024 року в Кам'янець-Подільській Старій Фортеці відбувся 19-й фестиваль «Амбасадор Дитинства», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей. Подія зібрала понад 6500 гостей за весь день і стала справжнім святом для дітей та їх батьків.   Фестиваль включав безкоштовні зони для ігор, майстер-класів та просвітницької діяльності. Особливу увагу привернули майстер-класи з виготовлення оберегів для спецпідрозділу головного управління розвідки Міністерства оборони України - АРТАН, який привітали з Днем Народження. Також проводився розіграш ілюстрованих книжок «Протимінна безпека». Фуд-зона зі смаколиками та напоями задовольнила смаки всіх гостей, а відкриття заходу зі спеціальною програмою "Світло Дитинства" додало особливої атмосфери. Однією з родзинок фестивалю стала фотосесія з Кубком Євробачення. Серед виступаючих на сцені були відомі зірки та блогери, які дарували свої селфі та автографи протягом усього заходу. Зірковий десант включав: Probass & Hardi, ДЯДЯ ЖОРА, UGO, Василь Котляров (NAPILNIK), Андрій Безкровний, Поліна Дашкова, Килиммен, BURLA, ANKA, Люся Кава, ХАРФАНГ, PTASHKIN, Настя Балог, DUBKY, Тьома Паучек, VERONIKA, UDOVENKO, MARISEM, VARASH, OLENA USENKO, Сергійко Мороз, NAYA, RYANA, SHEYLA, YOZEFF, TULUMAN, Лілія Сорокіна. Фестиваль вели:и Андрій Чорновол — шоумен, телерадіоведучий, ведучий телеканалу М1 та шоу «Ранковий Двіж» на Нашому радіо, Анна Крівець — телеведуча FashionTV та співачка, переможниця у номінації BEST DIGITAL UKRAINIAN SINGER на фестивалі у Каннах та маленька семирічна телеведуча популярного міжнародного проєкту ПОДРУЖКИ, Єсенія Ковалюк.


На фестивалі презентували трек-гімн «Зірковий Десант», авторами якого є Андрій Безкровний, Василь Котляров та Олексій Завгородній, написаний ще в березні-квітні 2022 року. Виконавцями треку стали Василь Котляров, голова оргкомітету фестивалю, та UGO (Юрій Горовий).

   До заходу долучилися понад 20 дітей зі Сходу України, зокрема з Харкова, а також більше 50 дітей з "Вокальної студії Ольги Крилової" та інших прифронтових територій. Хедлайнером фестивалю став гурт Probass & Hardi. Також важливою подією на фестивалі стало нагородження цінним подарунком 100-тисячного гостя фестивалю, Романа Яковишина. Оргкомітет фестивалю отримав нагороди від заступника голови Хмельницької обласної військової адміністрації Володимира Юр'єва. Команду також нагородив дипломат міжнародної дипломатичної місії ОБСЄ в Україні та комісар Ради Європи з прав людини Юрій Миколайович Гордієнко. Нагородженими стали Василь Васильович Котляров, Артем Олегович Щеблікін, Віталій Олександрович Мрачковський, Ірина Андріївна Малахова-Комарніцька, Андрій Юрійович Безкровний, Катерина Ігорівна Колендзян, Тетяна Степанівна Коваль та Юрій Миколайович Гордієнко, Марина Сергіївна Осаула.

        Перший з трилогії фестивалів "Фортеця Дитинства" відкритий! Влітку організатори планують провести ще два фестивалі у фортецях, щоб продовжити традицію створення яскравих свят для дітей у історичних місцях.