Новини | Саундтрек до Дня Держановості: Jerry Heil випустила пісню “Благословенна Земля”

Саундтрек до Дня Держановості: Jerry Heil випустила пісню “Благословенна Земля”

Українська співачка та сонграйтерка Jerry Heil випустила пісню “Благословенна Земля” до Дня Української Державності. Композицію артистка створила на основі гордості та щастя від того, що вона – українка. “Благословенна Земля” має багаторівневе наповнення сенсами. У пісні згадані постаті, що формували державність України на самому початку, та переломні події сучасності, які впливають на наше майбутнє.

“Мурахи під час написання та запису сягали шлунку! Від усвідомлення, що кожне слово — правда! Що ми дійсно нація нащадків величних незламних людей, що нам так пощастило успадкувати такої неймовірної вроди землю, що ми і зараз гідні пам’яті наших пращурів і що наші нащадки пишатимуться нами”, – ділиться своїми враженнями Jerry Heil. 

Пісня “Благословенна Земля” містить й історичне підґрунтя. Зокрема, згадки про бога грому Перуна, річку Почайну, в якій Володимир Великий хрестив Русь, будування валів Ярославом Мудрим та інші. 

“Ідейна натхненниця цього гімну, Анабелла, розповіла мені про ріку Почайну, в честь якої була названа станція метро в Києві — ріку надзвичайної важливості в історії України. Ріку, в якій Володимир Великий хрестив Русь. Я, як і багато людей сьогодні, не знала ні цього факту, ні те, що від ріки збереглося лише маленьке озеро в Києві. Проте воно є! І наша увага та пошана можуть зберегти та продовжити йому життя!”, – додає співачка.

Jerry Heil упевнена: День Української Державності має посідати друге місце за важливістю після Дня Незалежності. Для себе як артистки вона вбачає місію – заохочувати слухачів знати більше про історію України: від її формування до часів незалежності.

“Такі музичні твори мають створюватися саме для того, щоб карбувати, як на монетах, в пам’яті народу важливі постаті, події — те, що формує для нас національні цінності”, – зазначає Jerry Heil.

Співачка вірить, що “Благословенна Земля” відіграє свою роль у розвитку української музики та формуванні національної пам’яті. Для Jerry Heil було важливо створити композицію, яку виконуватимуть наші діти та онуки крізь роки.


“Ця пісня об’єднує всіх українців в єдиному почутті пошани до рідної землі та історії”, – розповіла музикантка у своєму зверненні до аудиторії.

До пісні також було знято відеороботу в особливому для Jerry Heil місці – на її малій батьківщині, у селі Велика Бугаївка. Режисерокою кліпу стала Валерія Фадєєва, засновниця DIVERGENT AGENCY. У “Благословенній Землі” глядач побачить унікальні кадри Діденцевого провалля, відомого також як Казковий яр. Співачка має надію, що вихід відеороботи дасть новий поштовх внутрішньоукраїнському туризму. 

“Це всього 40 км від Києва, проте мало хто знає про Діденцеве провалля. Я вважаю своїм завданням показати українцям, що неймовірна краса в нашій країні чаїться на кожному кроці — і її потрібно берегти! Провалля нещодавно ледь не віддали під асфальтний завод — і віддали б, якби не васильківські та великобугаївські активісти“, – додає артистка. 

Раніше Jerry Heil оголосила про створення нового музичного лейблу NOVA MUSIC. За словами співачки, її лейбл втілить у собі новий погляд на шоу-бізнес, а в його основу ляжуть принципи чесності та довіри. Першою учасницею NOVA MUSIC стала артистка Vitaliia (Віталія Грицак), відома за піснею “Чом тобі, вороже, не спиться”, яка стала популярною в TikTok.