13 января `17, в 16:09
Офіційні правила «СЕЙФ»

Офіційні правила «СЕЙФ»

1.Організатори Акції «Сейф»

1.1. Організаторами Акції «Сейф» (далі Акція) є радіостанція NRJ Юридична адреса: ПрАТ «Студія «Європозитив», 04080, Україна, м. Київ, вулиця Кирилівська (Фрунзе), 104-а та ювелірна компанія КSD AURUM – ФОП Джинджириста Н.В., 04655, Україна, м. Київ, пр. Степана Бандери, 23г, офіс 704. Телефон: (067) 325-27-67).

2. Участь в Акції

2.1. Стати учасниками Акції мають право дієздатні громадяни України, які досягли 18 років, яким присвоєно ідентифікаційний номер платника податків.

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь – працівники Організаторів Акції та їх близькі родичі.

3. Тривалість Акції

3.1. Період проведення Акції: з 16.01.2017 р. по 14.04.2017 р. включно.

3.2. Акція проводиться в ефірі радіостанції NRJ по всій мережі мовлення, щобудня о 08:40

4. Порядок проведення Акції.

4.1. Бажаючі взяти участь у Акції мають першими додзвонитися в ефір NRJ після сигналу ведучого.

4.2. Ведучі ставитимуть учаснику три питання по черзі із трьома варіантами відповідей.  Кожен із трьох варіантів відповідей має свій код а, b або c. У підсумку після того, як слухач дасть по варіанту відповіді ведучому, він отримає віртуальний код (наприклад, bac).

4.3.  Якщо усі відповіді будуть правильними і віртуальний код відчинить сейф – слухач отримає Подарунок (П.6.1 та П.6.2)

4.4. У випадку, якщо учасник дасть не правильну відповідь, Сейф залишиться зачиненим, Подарунок зберігається і переходить до гри наступного дня. Таким чином, у Акції діє накопичувальна система. В сейфі накопичуються обидва подарунки (П.6.1. та П.6.2)

5. Оприлюднення результатів Акції.

5.1. Імена Переможців Акції оголошуються безпосередньо в ефірі радіостанції «NRJ» під час проведення Акції Рішення про усіх Переможців Акції озвучені у прямому ефірі, є остаточними і оскарженню не підлягають.

6. Подарунки Акції.

6.1. Подарунок Акції – 100 гривень. Учасник отримує подарунок у гривневому еквіваленті. Грошовий подарунок перераховується на банківську карту учасника, номер якої він називає ведучому після ефіру.

6.2. Також у якості подарунку переможці отримують сертифікат на придбання ювелірної продукції KSD Aurum номіналом 200 грн.

7. Порядок і терміни отримання Подарунків Акції переможцями.

7.1. Подарунок перераховується Радіостанцією NRJ на банківську картку переможця.

7.2. Податковим агентом зі плати ПДФЛ та інших податків відповідно до вимог діючого податкового законодавства є радіостанція NRJ (ПрАТ «Студія «Європозитив»).

8. Порядок та умови отримання подарунків учасниками Акції

8.1. Організатор зобов’язується надати Переможцю подарунок в разі перемоги.

8.2. Передачу переможцеві подарунку (П.6.2) бере на себе організатор ювелірна компанія КSD AURUM. Із переможцями компанія зв’язуватиметься окремо.

8.2. Право на отримання Подарунку зберігається за Переможцем виключно протягом 30 днів від дня проведення акції.

8.3. Всі подарунки Акції не підлягають обміну на будь-який еквівалент, в тому числі на грошовий.

9. Інші умови.

9.1. Беручи участь в Акції, її учасники дають згоду на використання їх персональних даних при оголошенні переможця в ефірі радіостанції «NRJ», а також використовувати власні персональні дані у будь-який інший спосіб, що не суперечить законодавству України.

9.2. Переможці Акції дають згоду на передачу своїх персональних даних Організатору для подальшого отримання подарунку.

9.3. Організатор залишає за собою право відмовити у видачі Подарунку, якщо Переможець не досяг 18 років, в тому числі у разі ненадання Переможцем документів, вказаних в п. 8.3. цих Правил.

9.4. Організатори не несуть обов’язку відшкодування будь-яких витрат учасника, в тому числі транспортних, телефонних, які понесені учасником під час участі в Акції та у зв’язку з використанням подарунків Акції.

9.5. Організатори не несуть відповідальність за неотримання Переможцем Подарунку  з причини зазначення ним неправильної та/ неповної інформації, яку необхідно вказати для отримання Подарунку;

9.6. Організатор не несе відповідальності за несправності / пошкодження засобів, устаткування і агрегатів зв'язку, відсутність телефонного зв'язку та інших засобів зв'язку, що використовуються під час проведення Акції, в тому числі за збої під час експлуатації, та рівно за дії та роботу операторів зв'язку і якість наданих ними послуг , та / або дії будь-яких третіх осіб.

9.7. Організатор залишає за собою право не допустити до участі у Акції «Сейф» і отриманню подарунків, виграних у цій Акції, тих осіб, які вже ставали переможцями-призерами в Акціях / конкурсах / вікторинах в ефірі NRJ або на сайті http://www.nrj.in.ua/, що проводилися раніше Організатором, або багато разів брали участь в Акціях / конкурсах / вікторинах в ефірі NRJ або на сайті http://www.nrj.in.ua/ всупереч встановленим Правилам.

9.8. Офіційна версія цих Правил публікується на сайті http://www.nrj.in.ua/. Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені Організаторами Акції протягом всього періоду проведення Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту опублікування на Сайті

9.9. Для уточнення будь-якого з пунктів цих Правил Учасник може звернутися за телефоном Організатора (044) 377-55-95.

Loading...